Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Súpravy

Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Súpravy

Jedálenský stôl Base Patio Nábytok Barový stôl s kvalitným Patio nábytok jedálenský stôl, ktorý je vyrobený z hliníka. Môže byť tiež použitý ako barový stolový nábytok v bare. Bez ohľadu na to, kde sa používa základňa, všetky z nich majú spoločný bod, že ľahký z nich robí ľahko sa pohybovať aj na ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Súpravy


Najdôležitejšia špecifikácia pre nohu stola je ľahká, ale dostatočne veľká. Tradícia tiež znamená klasiku. Ako úplne využiť priestor, je to otázka nielen pre architektov, ale aj pre dizajn nábytku. 4-noha je dostatočne silná, aby podporovala dosku stola. Stôl, zvyčajne používame teak, poly drevo, alebo hliník. Terasový nábytok jedálenský stôl, ktorý je vyrobený z hliníka. Môže byť tiež použitý ako barový stolový nábytok v bare. Bez ohľadu na to, kde sa používa základňa, všetky z nich majú spoločný bod, že ľahký z nich robí ľahko sa pohybovať aj v úzkej miestnosti, dokončiť zmenu dekorácie interiéru len zmenou umiestnenia nábytku.

Produkovať zavedenie Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky sady

V EASE je teaková doska najpoužívanejšou stolovou doskou, pretože by sa mohla zhodovať s akoukoľvek nohou stola. Vrchol teak by mohol byť použitý na vonkajšie i vnútorné použitie. Jedálenský stôl s teak top je najrôznejší sortiment. EASE používa dovozný materiál na stolovej doske, aby sa zlepšila celá úroveň tabuľky.


Položka modelu E9304
popis Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Súpravy
Rozmer (cm) 42 * 42 * 70
Čistá hmotnosť (kg) 5.5
Detail Materiál odliatok Hliníková stolová podnož - 4legs,
práškové lakovanie čiernou farbou
balíček Kartónová škatuľa
40HQ Nakladacia schopnosť 3107pcs
používanie Pláž, Záhrada, Patio, Bistro, Vonkajšia reštaurácia, Vonkajšia kaviareň, Open-air bar, Street BakeryPoly rattan chair.jpg

Vlastnosti produktu a aplikácie Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Sady

Odlievaný hliníkový stolík nie je nikdy hrdzavý, pretože je odolný voči UV žiareniu a vodeodolný. Mnoho miest je vhodných na použitie, ako je bistro, záhrada, vonkajšia kaviareň alebo reštaurácia.

Najnovšie správy

Prírodné materiály sa čoraz častejšie stávajú spoločnou preferenciou pre high-end exteriérový nábytok, a to ako pre ich schopnosť odolať drsným poveternostným podmienkam, tak aj pre ich estetickú príťažlivosť. Výskum zdroja nábytku a materiálov vám tiež veľa povie o jeho vplyve na životné prostredie.

rattan wicker chair.jpg

Hot Tags: Patio Nábytok Jedálenský stôl a stoličky Sady, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadne

Vyšetrovanie

You Might Also Like