Súprava stoličiek Wicker Bistro

Na rozdiel od atmosféry domácich reštaurácií nie sú krčmy často veľké. Vo všeobecnosti sa môžu ubytovať viac ako tucet tabuliek.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prútený výrobca nábytku od roku 2007, MOQ: 100PCS


Na rozdiel od atmosféry domácich reštaurácií nie sú krčmy často veľké. Vo všeobecnosti sa môžu ubytovať viac ako tucet tabuliek. Prútený bistro set prináša viac šťastia pre bisto. Mnohokrát je potrebné vykonať rezerváciu vopred. Ak sa nezúčastníte horúceho času, potom nezáleží na tom, či sa nezúčastníte schôdzky. Okrem toho sú svetlá v krčme pomerne slabé, pravdepodobne je to nálada. Cez deň, bez ohľadu na to, aké veľké je vonkajšie slnko, hneď ako vstúpite do krčmy, náhle klesne jas a obchod vždy úmyselne vytvára príjemnú a príjemnú atmosféru. Interiér je vo všeobecnosti retro, každý obchod má svoje vlastné vlastnosti, ale vždy má rôzne matné svetlá a niekedy aj obed, na stole bude lampa alebo sviečka; v noci sa atmosféra ešte zlepšila, všetko vyzerá tak pohodlne a romanticky.


Položka č

E1040

Rozmer (cm)

46 * 55 * 88

NW (KG)

3.8

balíček

10ks / zásobník

materiál

Hliníková rúrka a PE ratan

chairs

2 seater chair

single chair

Prútené bistro stoličky môžu byť červené, biele alebo čierne. Stravovanie vo Francúzsku je naozaj pomalé, či už ide o drahú reštauráciu alebo cenovo dostupné bistro. Nedávno som pravdepodobne našiel dôvod. Dôvod, prečo sú jedenie francúzskych jedál také ťažkopádne, Francúzi jedia spolu predjedlá, hlavné jedlá, syry, dezerty atď. Len preto, že stôl je relatívne malý? Malý štvorcový stôl alebo okrúhly stôl, vložte riad pre dve osoby, pár plechoviek na ochutenie a každý z ich predjedál alebo hlavného jedla je plný, nehovoriac o malom koši navyše. Ľudia však stále uprednostňujú malé stoly s prútenými bistro stoličkami. Príležitostne sa stretávajú s niektorými veľkými stolmi v krajine. Pretože je príliš ďaleko a prostredie je hlučné, často nepočujeme toho, kto o tom hovorí. Malý stôl uľahčuje ľuďom, ktorí spolu jedia, hovoriť, cítiť sa intímnejšie a niečo šepká.


Hot Tags: prútené bistro stoličky set nábytok, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, kúpiť, zľavy, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like