Vonkajší konferenčný stolík a stoličky

Príjemný a kvalitný exteriérový konferenčný stolík, ktorý zodpovedá špičkovým reštauráciám, sa nemusí páčiť všetkým a jedlá tu nemusia uspokojovať vkus verejnosti.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Výrobca konferenčného stolíka a stoličiek od roku 2007, MOQ: 100PCS


Príjemný a kvalitný exteriérový konferenčný stolík, ktorý zodpovedá špičkovým reštauráciám, sa nemusí páčiť všetkým a jedlá tu nemusia uspokojovať vkus verejnosti. Na uliciach Paríža je najbežnejším a najintímnejším predstaviteľom „bistrot“ ulíc, jeho základný význam. Je to „krčma“, „malá kaviareň“ alebo miesto, kde si môžete vychutnať nápoje a stolovanie. Tento pojem zahŕňa aj pojem jedlo a víno.

Je to bzučiak vo francúzskom hlavnom meste Paríža a je autentickým parížskym francúzskym slovníkom. Ak pôjdete do Paríža a máte miestnych priateľov, určite vás pozvú, aby ste sa cítili. Rovnako ako v Čcheng-tu a Čchung-čchingu budú pozvaní priatelia z iných miest, aby šli do reštaurácie s horúcimi hrncami; v Qingdao určite navštívia reštauráciu na grilovanie, aby vypili pivo a z nejakého dôvodu ho zjedli. Pretože krčma predstavuje kulinársku kultúru v Paríži a životné vlastnosti ľudí.


Položka č

E3009

Rozmer (cm)

47 * 55 * 88

NW (KG)

3.8

balíček

11ks / zásobník

materiál

Hliníková rúrka a PE ratan

coffee table and chairs

coffee chair

coffee chairs

Ak chcete nájsť vonkajšiu kaviareň, prinesie vám pohodlný vonkajší konferenčný stolík a stoličky. Oddýchnite si a užite si údolie plné krásnych hradov, žiarivých veží a banketových sál, luxusných kupolov a kostolov. Ak ste úplný romantik, hľadajte dokonalý rozprávkový hrad, zamierte do Azalky, obklopený vodnou priekopou, Villandry a jej záhradami a Beauregardom s malými plochami.


Hot Tags: vonkajšie konferenčné stolíky a stoličky, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, nákup, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like