Vonkajší nábytok stolový stôl Bistro

Továreň na výrobu ratanového bistra od roku 2007. Ak hľadáte stoličky a stoly pre svoje bistro alebo reštauráciu, neváhajte nás kontaktovať, MOQ je 50 ~ 100ks.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Továreň na výrobu ratanového bistra od roku 2007. Ak hľadáte stoličky a stoly pre svoje bistro alebo reštauráciu, neváhajte nás kontaktovať, MOQ je 50 ~ 100ks.


Predstavte si prechádzku rušnou ulicou v Paríži, prechádzanie starými kníhkupectvami a malými butikmi a potom prídete do malej kaviarne pod holým nebom. Vzduch je naplnený čerstvo upečeným pečivom a chutnými syrovými arómami a starí zákazníci prichádzajú na nákup a dávajú okoloidúcim priateľský úsmev. Toto je podstata dokonalého okamihu v Európe, ktorý je ťažké zachytiť, ale tento štýl sa dá ľahko vytvoriť vo vašom domácom prostredí - môže byť kdekoľvek.

Ak hľadáte niečo také pre svoje vlastné bistro, môže byť dobrou voľbou moderné bistro stoličky a bistro stoly v európskom štýle.


Položka č

E3011B

Rozmer (cm)

57 * 63 * 95

NW (KG)

4

balíček

10ks / zásobník

materiál

Hliníková rúrka a PE ratan

outdoor chairs

bistro furniture

outdoor bistro furniture

Jedným z najpopulárnejších typov stoličiek pre hostince je zakrivené drevené kreslo. Za posledné dve storočia zostala táto stolička stoličkou, ktorá sa široko používa v reštauráciách po celom svete - táto stolička má jednoduché a ľahko použiteľné funkcie. Stoličky v krčme sú dobre vyrobené a vyrobené z čerešňovej červenej alebo mahagónovej, ale vo viacerých bežných reštauráciách, väčšinou smrekové, dubové alebo kompozitné drevo. Vonkajší bistro stôl bežne používa bielu, čiernu alebo červenú.


Hot Tags: stolný nábytok do exteriéru bistro, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like