Francúzsky stôl a stoličky

Jedálenská stolička francúzskej kaviarne, jedálenský stôl sú špeciálne určené pre vonkajšie alebo vnútorné reštaurácie, kaviarne a bistra. Výroba od roku 2007. Udržiavanie inovácií a kvalitného tovaru našim partnerom.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Jedálenská stolička francúzskej kaviarne, jedálenský stôl sú špeciálne určené pre vonkajšie alebo vnútorné reštaurácie, kaviarne a bistra. Výroba od roku 2007. Udržiavanie inovácií a kvalitného tovaru našim partnerom.

MOQ: 100PCS


Čo vás ovplyvní pri určovaní, ktorá stolička alebo stôl je pre vás dobrý? Nájdite tú správnu pri preprave v obchode s nábytkom alebo s odkazom na dekoráciu. Väčšina koncových zákazníkov

Je to v poriadku, pretože väčšina francúzskych stolov a stoličiek v obchode sa stretáva podľa požiadaviek ľudí. Pre niektorých dizajnérov by však chceli nájsť niečo iné alebo špeciálne. Ľahkosť má túto schopnosť vyrábať nové pre vás. Hliníková trubica, mohli sme zmeniť farbu, krivku; PE ratan, ak chcete zmeniť veľkosť, ako je šírka, hrúbka, viete, možno iba diverzifikácia vrhu, francúzske jedálenské stoličky môžu priniesť niečo z vášho očakávania.

Položka č

E1187C

Rozmer (cm)

48 * 59 * 89

NW (KG)

3.8

balíček

10ks / zásobník

materiál

Hliníková rúrka a PE ratan

francúzska káva

francúzske stoličky do kaviarní

francúzske kávové stoličky

Francúzsky jedálenský stoličky veľkoobchod, Rôzny nábytok dostal rozmanitú funkciu. Dve veľké kategórie, prvá je zariadená, druhá praktická. Zariadenie je určené na pestrosť a výstavu. Praktické chce priniesť útulné a potešenie. Tiež hľadáme možnosť spojenia s prírodou. Priemyselná výroba už stovky rokov, ak ju uvedieme do celej ľudskej histórie, zistili sme, že je v nej veľmi malá časť. Priemyselný štýl obľúbený už niekoľko rokov a tiež veríme, že zachovať módu po mnoho rokov. Pretože ľudia nenájdu lepšiu náhradu. Najčastejšie používame na popis niektorých francúzskych jedálenských stoličiek, ktoré sú teraz mimo módy, alebo už ich veľa nepáčilo. Ale v priemyselnom štýle to robí život jednoduchým a chýba mu ľudské cítenie. Pokúste sa nájsť odpoveď z materiálu nábytku; skutočný materiál je vystavený pôsobeniu vzduchu, ocele, železa alebo hliníka. Ak žijete v tropických krajinách, nie je zima a teplo po celý rok. Myslím, že je to v poriadku. Ale ak žijete na niektorých miestach, na ktorých je dlhá a studená zima. Keď sa dotknete stoličky alebo stola, budete ochotnejší dotknúť sa stola drevom alebo stoličky s ratanom, pretože je mäkká a teplá.


Hot Tags: Francúzsky stôl a stoličky, jedálenský, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like