Zmluvné jedálenské stoličky Vonkajší nábytok

Výroba hliníkového zmluvného nábytku od roku 2007, povrchová stolička z bambusu, dlhodobo stabilný dodávateľ.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Výroba hliníkového zmluvného nábytku od roku 2007, povrchová stolička z bambusu, dlhodobo stabilný dodávateľ.

MOQ: 100PCS


Vonkajšia záhradná svadobná stolička; okrem miest, kvetinové dekorácie, potrebujeme tiež nábytok, stoličky a stoly, normálne stoličky sú biele alebo zlaté, niekedy ľudia používajú vankúše so stoličkami; Niektorí ľudia používajú na zadnej strane kresla biely poťah. Drevený nábytok je príliš ťažký, kovová stolička sa necíti dobre, na dekoráciu sa používa aj poťah na zmluvnú stoličku. Keby bola stolička z ratanu, bolo by to pekné. Ako povedať, doska sedadla a operadlo sedadla budú mäkké ako stolička s kovovým operadlom a kovovým sedadlom. Používa sa bez vankúša a poťahu kresla a ľahko sa čistí a zhromažďuje. Menej ľudí chce používať nábytok iba raz, jazda na bicykli je šetrná k životnému prostrediu.

Položka č

E1185

Rozmer (cm)

49 * 57 * 88

balíček

10ks / zásobník

NW (KG)

3.6

materiál

Hliník a PE ratan

dining chair

contract chair

contract chairs

V porovnaní s vnútornou stoličkou bude menej ľudí uvažovať o zápase s iným nábytkom. Či sa dá ľahko čistiť a zbierať, možno ide o hlavné črty, na ktoré sa ľudia sústredia.


Vďaka tomu je stolička stále pohodlnejšia, aby ste mohli neustále upravovať radiátor operadla stoličky tak, aby sa našiel

najpohodlnejšie miesto na cítenie sa dobre. Postavenie zmluvnej jedálenské stoličky v pouličnej kaviarni, reštaurácii a bistre. Konferenčná jedálenská stolička Veľkosť je vhodná pre väčšinu ľudí a pre väčšinu zábavných a oddychových miest. Koniec koncov, tieto hliníkové zmluvné jedálenské stoličky nie sú obývacím nábytkom, ľudia používajú menej času na údržbu, ale na komunikáciu využívajú viac času. Káva, reštaurácia a bistro nie sú len miestom na pitie, príjemné jedlo, ale aj miestom, kde si ľudia môžu nájsť nových priateľov, zdieľať informácie.

Hot Tags: zmluvné jedálenské stoličky, exteriérový nábytok, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, nákup, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like