Vonkajšie opierky stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia

Vonkajšie opierky stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia ľahký Vonkajší stoličky je popredným položka je exteriérový nábytok. Pretože ľudia musia zvážiť o uchovávaní a ťah. Na druhej strane stoličky s lakťovými opierkami bude pohodlnejšie vďaka širšiemu stolička...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajšie opierky stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia
 
Ľahký vonkajšie stoličky je popredným položka je exteriérový nábytok. Pretože ľudia musia zvážiť o uchovávaní a ťah. Na druhej strane stoličky s lakťovými opierkami bude pohodlnejšie vďaka širší rozmer stoličky. Jednoduchosť dodávky OEM/ODM služba, medzitým zmluva objednávky je tiež k dispozícii. Ak chcete vyvíjať nové kreslo pre produktovú radu, ľahkosťou mohol podporiť vás.
 
Predstavenie produktu Vonkajší lakťová opierka stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia


Stolička s opierkami rúk, ktoré zvyšujú vizuálny efekt pre ľudí. Niekedy bolo navrhnuté stoličky rameno do kola alebo kruh. Pretože stoličky rameno Dolný kruh vyzerá viac jemné a mäkké a nie agresívne. Pod stoličku sedenie, používame nerezové nechty opraviť rámu sedenie v rovnakom čase, pomocou nerezovej ocele nechtov je vodotesný a žiadne hrdzavé, mohlo by to pomôcť predseda predĺžiť životnosť.
 

Model položkyE3011
PopisVonkajšie opierky stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia
Dimension(cm)57 * 63 * 95
Čistá hmotnosť3.9
Detail materiáluKamenec tube dia28 * 1,5 mm,
ploché ratan: 13 * 1,3
Bamboo pohľad dokončiť
BalíkŠtandardné export balenie: stoličky sú balené s perlou bavlnený papier. Po stohovanie, stoličky vzťahuje sulfátový papier a vodotesné plastového vrecka. Vybavené konzolu kolesa na sťahovanie.

模板10jpg.jpg

 
Funkcie produktu a uplatňovania Vonkajší lakťová opierka stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia
Táto opierka stoličky Ratanové farbu a hliníkový rám farba je voliteľné. To znamená, že by ste mohli vybrať farebné kolekcie podľa štýlu produkt vo vašej spoločnosti. Alebo si vyberte farbu, aby zodpovedala štýlu dekorácie reštaurácia reťazca. PE ratan je druh syntetického materiálu, ktorý má vysokú funkciu proti korózii a UV-odolný.
 

未标题-2.jpg

Hot Tags: Vonkajšie opierky stoličky klasický štýl stohovanie a ľahký mobilný Reštaurácia, výrobcovia, prispôsobené kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like