Non-fading PE ratan stoličky všetkých použitie stohovateľné pre ľahké koľajové vozidlá

Ručné tkanie PE ratan stoličky nábytok nastaviť použité v reštaurácii a Záhrada ĽAHKOSŤOU produkovať Vonkajší PE plastové Ratanové stoličky, miešanie čistý, láskavý a rovno. Ste mohli vidieť jemne plápolající krivky. Tento ratanový záhradný set vyvinul z tradičného a súčasného, čo je najlepšie...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ručné tkanie PE ratan stoličky nábytok Set použité v reštaurácii a Záhrada


ĽAHKÉ produkovať Vonkajší PE plastové Ratanové stoličky, miešanie čisté, milostivý a rovno. Ste mohli vidieť jemne plápolající krivky. Tento ratanový záhradný set vyvinuli z tradičných a súčasník, ktorý je najlepší opis nadčasové. Cieľom tejto ratanový záhradný nábytok je milovaný pre jeho praktickosť, všestrannosť a vhodnosť do takmer akéhokoľvek interiéru či prostredia.
 
Ručné tkanie PE ratan stoličky nábytok Set použité v reštaurácii a Záhrada
 
Predstavenie produktu Ručné tkanie PE ratan stoličky nábytok Set použité reštaurácia a Záhrada
Tento plastový ratanový záhradný nábytok je vyrobený z hliníkové trubky a ratanový nábytok vysokej kvality. Ďalšie informácie o kreslo z detailov. Tkanie povrch je veľmi hladký bez podpätia a hrebene. Hustota celého kresla je rovnaký. Na každom rohu, aby opraviť ratan, používame nerezový ich vyriešiť.
 

Model položkyE1126
PopisRučné tkanie PE ratan stoličky nábytok Set použité v reštaurácii a Záhrada
Dimension(cm)57 * 63 * 95
Čistá hmotnosť3.9
40HQ načítanie schopnosti1344
Detail materiáluKamenec trubice: 44 * 28 * 1.2 mm + dia28 * 1,5 mm
ratan: 8 * 1,3 mm
BalíkŠtandardné export balenie: stoličky sú balené s perlou bavlnený papier. Po stohovanie, stoličky vzťahuje sulfátový papier a vodotesné plastového vrecka. Vybavené konzolu kolesa na sťahovanie.
VyužitiePláže, Záhrada, Patio, Bistro, vonkajšia reštaurácia, vonkajšia kaviareň, bar pod holým nebom, Street pekárne

 

39.jpg


模板.jpg

Funkcie produktu a uplatňovania ručné tkanie PE ratan stoličky nábytok nastaviť použité v reštaurácii a Záhrada
Pri pohľade na zadnej strane stoličky starostlivo, nájdete jasnú spätnú zakrivenie. Tento dizajn je podobný banán dovolenky. Vrátiť sa k prírode a získať predstavu od prírody, konečne, mohol použiť stoličku v prírode.
 
Najnovšie správy
Tepaného železa môže vyzerať dobre, pre mnoho rokov ak to je dojatý kedykoľvek holými metal vystavený. Použiť proti korózii kovových primer na týchto miestach, aby sa zabránilo korózii z šírenia pod farbou.

4 (2).jpg 

Hot Tags: non-vyblednutie PE ratan stolička celú sezónu používajú stohovateľné pre ľahké koľajové, výrobcovia, prispôsobené, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like