Rozkladacie kreslo obývacie steny ľahko zladiť rôzne dekorácie

Rozkladacie kreslo obývacia izba nábytok ľahko zápas rôzne dekorácie štýl ako pláž nábytok sofa hotel. Montreal pohovka kombinujú luxus a komfort v jedno nastavenie lounge. Hliníkový rám a funkcia stolovú dosku a nohy stolíka skontrolujte nastavenie hrdzu zdarma a veľmi ľahko sa udržiava. To tiež...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Rozkladacie kreslo obývacie steny ľahko zladiť rôzne dekorácie
 
Ako nábytok sofa hotel beach. Montreal pohovka kombinujú luxus a komfort v jedno nastavenie lounge. Hliníkový rám a funkcia stolovú dosku a nohy stolíka skontrolujte nastavenie hrdzu zdarma a veľmi ľahko sa udržiava. To by mohlo aj v obývačke sedacia súprava. Si predstaviť, keď vy budete oddychovať v pohodlí tohto krásně projektované sochárskej kusu. Vytvorené pomocou najjemnejšie kvality tkanín a materiálov, vychutnať jemnú modernom štýle dopĺňať vašu záhradnú výzdobu. Zápas s nejakým veľkým cieľom navrhnuté príslušenstvo pre vysoko luxusný vzhľad a pocit v pokoji s ĽAHKOSŤOU exteriérový nábytok.
 
Rozkladacie kreslo obývacie steny ľahko zladiť rôzne dekorácie
 
Predstavenie produktu rozkladacie kreslo obývacia izba nábytok Easy Match rôzne dekorácie štýl
Ako profesionálny exteriérový nábytok výrobcu, Vonkajší sofa je funkcia produktu. Trváme na pomocou vysoko kvalitnej suroviny. Design myšlienka pochádza z bambusu, chceme ísť späť do prírody. Túto sadu pohovku možno použiť v interiéri alebo exteriéri.
 

PoložkaMontreal sedacia súprava
Zhromaždenie požadovanýchnie
Starostlivosť inštrukcieČistite vlhkou handrou. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Skladujte v suchých, krytých miesto.
Vankúš a vankúš funkciaPrevedenie odolné voči blednutiu, rýchle sušenie, žiadne doplnkové funkcie, UV žiareniu
Primárny povrch rámuBiela
Patio nábytok funkcieOdolné voči korózii, UV chránené, poveternosti
FarbaVoliteľné
Materiál rámuHliník
Tabuľka Dimension(cm)100 * 60 * 45
Milovník sedačková Dimension(cm)134 * 70 * 85
Jednolôžková pohovka Dimension(cm)72 * 70 * 85
Servírovací stolík50 * 50 * 45
40HQ načítanie schopnosti28sets

 

Najnovšie správy
Prútený nábytok s prírodným povrchom, ktorý má pohasínal možno obnoviť s použitím citróna oleja poľský nábytok. Škrabance môžu byť minimalizované s produkty vyvinuté špeciálne pre tento účel.
 

4 (2).jpg

Hot Tags: rozkladacie kreslo obývacia izba nábytok ľahko zladiť rôzne dekorácie, výrobcovia, prispôsobiť, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like