Ratanové bambusové stoličky Stolný nábytok Jedálenský set

Jedálenský stôl Nábytok Ratanové kreslo s hliníkovou základňou a Teak Top Vychutnajte si vonkajšiu kávu, vychutnajte si stolovanie vonku. Tento exteriérový jedálenský set je vyrobený z plne tkaného prikrývky z celoročného PE, 2-dielna stolová jedálenská súprava EASE ponúka klasický interiérový vzhľad s bohatými gaštanmi.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Ratanové bambusové stoličky Stolný nábytok Jedálenský set


Vychutnajte si vonkajšiu kávu a vychutnajte si stolovanie vonku. Tento exteriérový jedálenský set je vyrobený z plne tkaného prikrývky z každého počasia PE, 2-dielna stolová jedálenská súprava EASE ponúka klasický interiérový vzhľad s bohatou, gaštanovo hnedou rámovou úpravou a otočenými hliníkovými nohami. Môžete s nimi tiež zaobchádzať ako so stolom a stoličkami. ručne vytvorený vzhľad. Trvanlivo skonštruovaný z nehrdzavejúceho práškového hliníkového a oceľového rámu, odolného voči poveternostným vplyvom počas niekoľkých hodín pohodlného vonkajšieho relaxu.


Charakteristika produktu Jedálenský stôl Nábytok Ratanové kreslo s hliníkovou základňou a Teak Top
Táto jedálenská súprava je kombinovaná s PE ratanovými stoličkami, stolík z liateho hliníka a teakového stola. Používame import teak. Ručne tkaná PE ratanová stolička. Prútený celoročný dekoratívny vzor ponúka klasický štýl. Hliníkové a oceľové rámy odolné voči korózii odolávajú vonkajším prvkom. Ľahko sa čistí jemným mydlom a vodou, potom sa usuší na vzduchu

položka Rotterdam Jedáleň
Vyžaduje sa montáž Áno
Návod na starostlivosť Očistite vlhkou handričkou. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Skladujte na suchom, krytom mieste.
Vankúš a vankúš Funkcia Odolnosť voči vyblednutiu, rýchle schnutie, žiadne ďalšie vlastnosti, ochrana pred UV žiarením
Primárny rám rámujte žltá
Patio Nábytok Vlastnosti Odolné voči korózii, UV žiareniu, odolné voči poveternostným vplyvom
farba voliteľný
Materiál rámu hliník
Stolová základňa z liateho hliníka Rozmer (cm) 45 * 45 * 70
Teak Top Dimension (cm) 60 * 60
Stolička E3016 57 * 60 * 86


8.jpg

Použitie produktu Jedálenský stôl Nábytok Ratanové kreslo s hliníkovou základňou a Teak Top

Všetky materiály sú vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vonkajšia záhradná reštaurácia, vonkajšia kaviareň.

Najnovšie správy
V budúcnosti, 100% priateľský hydro a oleo repelentný vývoj liečby je ďalší trend pre záhradný nábytok. Potrebujeme zlepšiť anti-znečistenie schopnosť vonkajšieho nábytku, najmä pre vonkajšie verejné nábytok.

3.jpg

Hot Tags: Ratan bambusové stoličky Stolný nábytok Jedálenský set, výrobcovia, prispôsobené, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadne

Vyšetrovanie

You Might Also Like