Jedálenský stôl a stoličky Reštaurácia nábytok svadobné Party Set

Jedálenský stôl a stoličky Reštaurácia nábytok svadobné Party Set svadobnému stolu a stoličky, mohli tiež byť vonkajší kaviarni nábytok set. Táto kombinácia má 4 jedálenské stoličky a 1 stôl. V tabuľke materiálom je hliníkový rám a poly-drevo top. Jedálenské stoličky je tkanina...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Jedálenský stôl a stoličky Reštaurácia nábytok svadobné Party Set


Svadobný stôl a stoličky, mohli tiež byť vonkajší kaviarni nábytok set. Táto kombinácia má 4 jedálenské stoličky a 1 stôl. V tabuľke materiálom je hliníkový rám a poly-drevo top. Jedálenské stoličky je látkové kreslo. Tento set je vhodný mnohých miestach, ako sú niektoré vnútornej reštaurácii alebo doma jedálenský nábytok. Kvôli materiálu, je celý súbor vhodný aj na vonkajšie svadobné party, svadba nábytok stôl a stoličky.
 
Funkcie produktu z reštaurácia nastaviť Vonkajší nábytok Street jedálenský sála Coffee Shop


JEDNODUCHOSŤ je výrobca špecializuje na výrobu záhradného nábytku s 10 rokov. Hliníkové trubky a látkou patio jedálenský set funkcie tmavo čiernym povrchom a hnedej a zlatej tkaniny, ktoré dopĺňa mnoho štýlov exteriéri dekor. Párovanie krásne s radom vonkajší stôl a sedenie možnosti, Táto stolička komíny v násobkoch jednoduché skladovanie, keď sa práve nepoužíva. Stolička je podporovaná rámom aluminuml a je ľahko čistiteľný, navrhnutý pre rokov Vonkajší radosti.
 

PoložkaProvence jedálenský Set
Zhromaždenie požadovanýcháno
Starostlivosť inštrukcieČistite vlhkou handrou. Nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Skladujte v suchých, krytých miesto.
Vankúš a vankúš funkciaPrevedenie odolné voči blednutiu, rýchle sušenie, žiadne doplnkové funkcie, UV žiareniu
Primárny povrch rámuŽltá
Patio nábytok funkcieOdolné voči korózii, UV chránené, poveternosti
FarbaVoliteľné
Materiál rámuHliník
Tabuľka Dimension(cm)180 * 90 * 75
Stolička E301656 * 60 * 86

 

7.jpg


Najnovšie správy
Dúfame, že náš produkt mohol server ľudí život lepšie. Konečný vývoj exteriérový nábytok vyžaduje postupné miešanie vnútorné a vonkajšie priestory a multifunkčných materiálov.
To je nový koncept nábytku vrátane nového riešenia do ľudovej vízie.
 

2.jpg 

Hot Tags: jedálenský stôl a stoličky Reštaurácia nábytok svadobné party set, výrobcovia, prispôsobiť, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like