Veľtrh Spoga 2019

- Dec 20, 2019-

Zjednodušte si na veľtrhu 2019 Spoga Fair verejnosť s viac ako 27 novými položkami. Zahŕňa bistro stoličky, reštauračné stoličky, jedálne do hotelových stoličiek, súpravy záhradného nábytku. Nové výrobky zlepšujú tkanie a materiál. Vytvorenie niekoľkých nových typov tkania a lano na výrobu terasy alebo záhradnej stoličky.

Spoga gafa je popredným svetovým záhradníckym a záhradníckym životom. Viac ako 2 000 vystavovateľov z viac ako 60 krajín predstavilo svoju inšpiráciu pre zelenú záhradu viac ako 40 000 medzinárodným profesionálnym návštevníkom. A všetky značky záhradných zariadení, bez ohľadu na veľkosť firmy, sa môžu stretnúť s najdôležitejšími kupujúcimi a tvorcami obchodných rozhodnutí z celého sveta. Má tiež najnovšie informácie a vývoj v celom odvetví.

Medzinárodná výstava športového tovaru, kempingu a záhradného života prináša do záhradných výrobkov po celom svete veľa zdrojov inšpirácie. Trojdňový výlet po čistej záhrade pokryje ohnivé udalosti grilovania, najnovšie záhradné trendy a trendy rastlín a vzrušujúce odborné semináre. Bude to priesečník tvorivej inšpirácie, informácií online a ekologického podnikania.