ČÍNA MEDZINÁRODNÝ NÁBYTOK EXPO 2020, GUANGZHOU

- Dec 20, 2019-

Ľahký vonkajší nábytok sa zúčastní na čínskom MEDZINÁRODNOM NÁBYTKU EXPO 2020, GUANGZHOU.

Nový dizajn je na ceste a vyvíja sa veľa typov a farieb tkania pre potreby ďalších krajín.

Dizajnový štýl sa priblíži modernému a jednoducho. Tento rok sme videli, že priepasť medzi vnútorným a vonkajším sa zmenšuje, stoličky v reštaurácii by sa dali použiť aj v jedálni.

Za posledné dve desaťročia čínsky národný veľtrh vždy trval na príchode vystavovateľov a publika. Snaha vystavovateľov a návštevníkov o krásnu vec je filozofiou veľtrhu usilovať sa o svoje ciele. Vďaka svojej rozsiahlej škále, úplným kategóriám a vysokej kvalite má vysoké publikum a získal si dôveru v priemysel. Vždy sa teší povesti barometra čínskeho priemyslu domáceho nábytku. V roku 2017 čínsky národný veľtrh počul tanec a tanec, vydal sa na tému „remeselníctvo a kvalita, všestranné dokovanie“, modernizovaný na vytváranie kvalitných výstav, optimalizovanú účasť a zážitok zo sledovania a stal sa lídrom v zdravom rozvoji. čínskeho bytového priemyslu a svetového bytového priemyslu. Vlajková loď stále rastúcich leteckých dopravcov.

Guangzhou China Home Fair v marci je modelom integrácie najlepších obchodných uzlov a vysokokvalitných výstavných platforiem počas celého roka. Priemysel a podniky to vždy ocenili. V marci 2017 sa na domácom veľtrhu v Guangzhou v Číne vytvorila vynikajúca budúcnosť s 3 992 spoločnosťami na celom svete. Vystavovatelia spoločne vytvorili medzinárodný sviatok domácich potrieb plný farieb a chutí, ktorý prilákal 191 950 návštevníkov s komerčnou hodnotou z viac ako 200 krajín a regiónov sveta, čo predstavuje nárast o 13,7% oproti predchádzajúcemu roku, z čoho návštevníci z čínskeho trhu V porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka bol čistý nárast 23 774 osôb. Aj keď sa medzinárodná sálavá sila nezmenšila, výrazne posilnila vplyv domáceho trhu.