ČÍNA MEDZINÁRODNÝ NÁBYTOK EXPO 2019, Šanghaj

- Dec 20, 2019-

Ľahký záhradný nábytok sa zúčastnil na výstave CIFF 2019, SHANGHAI. Ľahkosť preukázala nový dizajn záhradného nábytku, farba je tmavo šedá. Vrátane súpravy pohoviek, jedálenských súprav na terase a vonkajšieho bistra.

V roku 2019 sa počet zúčastnených krajín a regiónov zvýšil z 24 posledných uší na 29 v štyroch medzinárodných pavilónoch značiek E1, E2, W6 a E12. Medzi nové zúčastnené krajiny patrí Nový Zéland, Grécko, Španielsko, Portugalsko a Brazília s 222 zúčastnenými značkami. Značky, ktoré sa zúčastnia výstavy, vidia aj Japonsko, Južná Kórea, Filipíny, Vietnam, Indonézia, Malajzia, Singapur, Srí Lanka, India a ďalšie krajiny juhovýchodnej Ázie.

Nábytok Čína spustila tento rok JJGLE EZBUY, platformu B2P pre profesionálne obstarávanie kombinujúcu „výstavu + internet“. Každý člen registrovaných podnikov môže pomocou tejto platformy získať malý obchod s aplikáciami, ktorý patrí vlastným podnikom. 4-dňová výstava sa na platforme predĺži na 365 dní. Nové obstarávanie maloobchodu s nábytkom sa uskutoční prostredníctvom nového kanála internetu. Kupujúci môžu priamo nakupovať vysoko kvalitné a dostupné výrobky od výrobcov.