Stoličky stohovateľné látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotelový nábytok dekorácie

Stohovateľné stoličky látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotel si nábytok dekorácie nábytku Vonkajší ako vonkajší pub stôl a stoličky. Vonkajší komerčný nábytok je obľúbený u praktické a odolné. Toto látkové kreslo vedie tovaru v našej produktovej rady, zatial je to...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stohovateľné stoličky látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotel nábytok dekorácie


Vonkajší nábytok ako vonkajší pub stôl a stoličky. Vonkajší komerčný nábytok je obľúbený u praktické a odolné. Toto látkové kreslo vedie tovaru na našu produktovú radu, medzitým je klasický jeden. Viac
Ako 30000pcs výrobná kapacita ročne. Pohodlné sedenie, tkaniny našich pracovníkov
Montáže sedadla boli v prvej skupine od roku 2003, sú skúsení a veľmi pekné a klasický štýl látkové kreslo. Dôvod, prečo hovoríme, že klasický jeden, pretože stoličky môžu byť použité v reštaurácii, krčme, Bistro alebo ako Hotelový nábytok. Pridajte ju do svojho sortimentu, nečakané prekvapenie príde do vašej spoločnosti.
 
Stohovateľné stoličky látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotel nábytok dekorácie
 
Zavedenie výrobyStohovateľné stoličky látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotel nábytok dekorácie
Pre tento klasický typ, môžeme ponúknuť veľmi pekné dodacia lehota. Ak ste prvýkrát na nákup to, toto látkové kreslo mohol hotel nábytok pub vonkajší, Vonkajší alebo vonkajší komerčný nábytok. Pokrýva väčšinu potrieb trhu. Stolička ložisko je až 150kg, 28 * 1,5 mm hliníková trubica, prísnej kontrole pred balením, aby ten najlepší do vášho skladu.
 

Model položkyE8029
PopisStohovateľné stoličky látkové vonkajšie reťaz Reštaurácia Pub a Hotel nábytok dekorácie
Dimension(cm)57 * 57 * 83
Čistá hmotnosť3.5
Detail materiáluKamenec tube dia28 * 1,5 mm,
ploché rattan4 * 4mm,
Bamboo pohľad dokončiť
BalíkŠtandardné export balenie: stoličky sú balené s perlou bavlnený papier. Po stohovanie, stoličky vzťahuje sulfátový papier a vodotesné plastového vrecka. Vybavené konzolu kolesa na sťahovanie.

 
1.jpg


Produkt budúcnosti a uplatnenia
Stabilné vizuálne efekty zdôrazňujú atmosféru, tučné, jednoduchý a high-end atmosféra.
Je to najlepší opis hnedou linkou. Je to otvorený tkať Vonkajší poťahové látky vyrobené z plastu, ktoré sú vyrobené, aby vydržali drsné vonkajší život.  Textilene tvorí polyesterové vlákna, ktoré samostatne potiahnuté PVC. Je trvanlivý a dlho-trvajúce, je ideálny pre aplikácie vyžadujúce vysokú pevnosť spolu s priedušnosť a nehorľavosť, napríklad dáždniky, stoličky, vankúše, sunscreening, oplotenie, čelné sklo na paplóny a vankúše. Tkanina je vysoko odolný voči hnilobe a plesniam, stálofarebné, ľahko sa čistí a rýchle sušenie. Kaviareň s klasická atmosféra, toto látkové kreslo je dobrou voľbou pre to.
 
Najnovšie správy
Urobil obrázok, že jeden deň si mohol vytlačiť obrázok na váš nábytok, možno si povedia, že No tak, to je vlastné. Možno je prispôsobiť v minulosti, ale v budúcnosti má možnosť prísť pravdivý. Tiež Tešíme sa.


6.jpg 
 
 

Hot Tags: Stohovateľné tkaniny stoličky vonkajšie reťaz Reštaurácia pub a hotel nábytok dekorácie, výrobcovia, prispôsobené, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like