Bistro stoličky a stolný nábytok

Ratanový záhradný nábytok Úroveň vonkajšieho použitia po celú sezónu Podmienka V každodennom živote sú 4-dielny ratanový záhradný nábytok bežnou kombinovanou metódou. Stále viac rodinnej záhrady sa objavuje prútený a ratanový nábytok. A záhradný nábytok čoraz viac priamo smeruje do každodenného života ľudí. Väčšinou,...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Bistro stoličky a stolný nábytok

Jeden ďalší vankúš by vám mohol priniesť viac hebkosti a tepla. Navrhujeme, aby ste ho umiestnili skôr do svojej záhradky ako do kaviarne alebo reštaurácie. Menej je viac a urobte najlepšie, aby ste zmiernili tlak chrbta. Ako ovládať priestor, pretože ak k zadnej časti stoličky pridáte stĺp, bude celý priestor na sedenie menší. Časom a časmi testovania nájdeme najpohodlnejšiu veľkosť. Myslíme si, že keď stoličku uvidíte na prvý pohľad, budeme ju chcieť odniesť a umiestniť do svojej izby. V každodennom živote sú 4-dielny ratanový záhradný nábytok bežnou kombinovanou metódou. Stále viac rodinnej záhrady sa objavuje prútený a ratanový nábytok. A záhradný nábytok priamo do každodenného života ľudí&a čoraz viac. Ľudia ich väčšinou používali vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Tento typ stoličky by mohol vyhovieť požiadavkám, farba je krémová, jednoduchá a teplá, prenesená do exteriéru a záhrady, môžu tiež ladiť s prostredím.

Predstavenie produktu bistrových stoličiek a stolového nábytku

Líši sa od bežného plochého ratanu a okrúhleho ratanu, pri novom produkte používame viac mäkkého ratanu. Príliš mäkké väčšinou znamená ľahké byť mimo tvaru. EASE však tvrdí, že naši pracovníci sa týmto problémom mohli vyhnúť. Naši pracovníci v oblasti ručného tkania majú niekoľkoročné pracovné skúsenosti. Aj keď ide o nový dizajn a nový materiál, stále majú spôsob výroby stoličky. Medzitým by mohli zabezpečiť vysokú účinnosť.

Položka modelu

E7095

popis

Bistro stoličky a stolný nábytok

Rozmer (cm)

57*60*78

Čistá hmotnosť (kg)

4.8

Detailný materiál

Kamencová trubica dia28 * 1,5 mm,

plochý ratan: 9 * 1,3 mm

bambusový vzhľad

balíček

Štandardné exportné balenie: Židle sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú stoličky pokryté papierom Kraft a nepremokavým plastovým vreckom. Vybavený konzolou na kolesá pre pohyb.

Schopnosť načítania 40HQ

720ks

používanie

Pláž, Záhrada, Patio, Bistro, Vonkajšia reštaurácia, Vonkajšia kaviareň, Vonkajší bar, Pouličná pekáreň

Produktová vlastnosť bistrových stoličiek a stolového nábytku

Okrem farebného vankúša na obrázok máme aj inú farbu. Vyberte farbu zodpovedajúcu vášmu štýlu dekorácie alebo farbe nábytku. Stolička je stohovateľná a výšku ste mohli upraviť podľa skutočného priestoru. V porovnaní s kovovým nábytkom je hliníkový nábytok nákladovo efektívnejší. S vývojom práškového lakovania bolo možné na hliníkovom ráme vyrobiť aj retro štýl hrdze.

aluminum rattan chair.jpg

Hot Tags: Bistro stoličky a stolný set Nábytok, výrobcovia, na mieru, veľkoobchod, nákup, zľavy, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like