Ratanové kreslo francúzskom štýle UV odolný All Season Beach Vonkajší Hotel miesta

Patio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytok stoličky môžu byť použité v patiu, smotanová a hnedých zápas s množstvom dekorácie štýl. Pridať na vaše stojany na vášho showroomu. Ferndale Vonkajší hnedý Prútený jedálenské stoličky sú vyrobené z-z-a-druhu bohatí, hnedé...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Patio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytok


Stoličky môžu byť použité na Záhrada, patio, krém a hnedej zápas s množstvom dekorácie štýl. Pridať na vaše stojany na vášho showroomu. Ferndale Vonkajší hnedý Prútený jedálenské stoličky sú vyrobené z prútia jeden-z-a-druhu bohaté, hnedej farby, ktoré bude kompliment akéhokoľvek neďalekej krajiny. PE prútia umožňuje tieto stoličky posledný za akéhokoľvek počasia s malú údržbu. Tieto robustné stoličky sú aj štýlové a stohovateľné nádoby pre jednoduché skladovanie.
 
Patio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytok
 
Predstavenie produktu Patio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytku
Tieto záhradné párov štýl stoličky sú vyrobené z kvalitných PE ratan a hliníkové rúrky. Trubica je dia28 * 1,5 mm, sme prísne pomocou trubice hrúbka je 1,5 mm uistite sa, že dobré ložiskách a stabilný výhľad. Ratan farba farba a tube je voliteľný a povrch by mohol urobiť tisíc mriežky test, pretože zrelé prášok povlak technológie. Tento francúzsky patio stoličky čistá hmotnosť je 3,7 kg. Tento patio stoličky je ľahký a ľahko sa pohybovať a skladovanie.
 

Model položkyE6060
PopisPatio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytok
Dimension(cm)46 * 57 * 88
Čistá hmotnosť3.7
Detail materiáluKamenec tube dia28 * 1,5 mm,
ploché rattan8 * 1,3 mm,
Bamboo pohľad dokončiť
BalíkŠtandardné export balenie: stoličky sú balené s perlou bavlnený papier. Po stohovanie, stoličky vzťahuje sulfátový papier a vodotesné plastového vrecka. Vybavené konzolu kolesa na sťahovanie.

 
Funkcie produktu a uplatňovania Patio Paríž štýl stoličky komerčné káva Reštaurácia nábytok
 

9.jpg


Francúzština patio stoličky sú stohovateľné a jednoduché skladovanie. Sú to robustné počasie/UV odolný, silný a jednoducho sa čistí a bezúdržbové. Orgány patio stoličky zdieľať niektoré poly
Ratanový nábytok design. Tieto stoličky sú veľké plus pre vášho showroomu vzhľad. Ako mnoho iných podobných
Stoličky sú s nie tak elegantné rion nohy.
Jeden stolík s dvoma stoličkami, dvoch alebo troch set v tomto obmedzenom robí vaša záhrada vyzerá ako záhradu francúzskeho štýlu. Pridať ich do svojho sortimentu, sme presvedčení, že stoličky budú zdobia mnohé záhrady v miestnej mestskej.
 
Najnovšie správy
PE Prútený nábytok je počasie-odolné, ale to môže vyschnúť na slnku. Prútený najlepšie je uchovávaný v tieni. Raz za rok, namočte ju do vody dať vlhkosti do jeho vlákna. Nepoškodené Prútený proste musí umyť a zdedenú pravidelne udržiavať v dobrom stave.
 

1 (2).jpg

Hot Tags: Ratanové kreslo francúzskom štýle odolné proti UV žiareniu celoročné beach Vonkajší hotel miest, výrobcov, prispôsobené, nákup, zľavy, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like