Vonkajšie stoličky majú moderný dizajn

Záhrada Poly Ratan Nový exteriérový nábytok Prútené kreslo Široké použitie Záhradný nábytok z poly ratanu je popredným produktom, s touto položkou je novinky v roku 2017. Vieme, že sortiment ratanového nábytku je široký, s odlišným hliníkovým rámom a s rôznymi farbami ratanu. Táto svetlošedá stolička vyzerá ticho a čisto ....
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Záhrada Poly Ratan Nový vonkajší nábytok Prútené kreslo Široké použitie
Záhradný nábytok z poly ratanu je popredným produktom, s touto položkou je novinka v roku 2017. Vieme, že sortiment ratanového nábytku je široký, s rôznym hliníkovým rámom a s rôznymi farbami ratanu. Táto svetlošedá stolička vyzerá ticho a čisto. V porovnaní s jedálenským nábytkom je táto položka vhodnejšia na miesta pre voľný čas.
Záhrada Poly Ratan Nový vonkajší nábytok Prútené kreslo Široké použitie
Zavedenie produktu Poly Ratanová záhrada, použitie nového prúteného kresla pre vonkajší nábytok, široké využitie
Vyrába sa z hliníkovej rúry s hrúbkou 1,5 mm. Pekné práškové lakovanie a povrchová úprava. Vlastníme profesionálny inšpekčný tím, každý kus stoličky bude pred zabalením skontrolovaný. Aby sme zaistili, že stolička nebude poškriabaná, bude mať dobrú rovnováhu atď. Prijímame služby ODM / OEM. Dajte nám vedieť, aké sú vaše požiadavky na stoličku. Budeme sa snažiť podporiť vašu prácu.

Položka modeluE7092
popisZáhrada Poly Ratan Nový vonkajší nábytok Prútené kreslo Široké použitie
Rozmer (cm)60*59*83
Čistá hmotnosť (kg)4
Detailný materiálKamencová trubica dia28 * 1,5 mm,
plochý ratan 8 * 1,3 mm,
bambusový vzhľad
balíčekŠtandardné exportné balenie: Židle sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú stoličky pokryté papierom Kraftpaper a nepremokavým plastovým vreckom. Vybavený konzolou na kolesá pre pohyb.
Schopnosť načítania 40HQ680ks
používaniePláž, Záhrada, Patio, Bistro, Vonkajšia reštaurácia, Vonkajšia kaviareň, Vonkajší bar, Pouličná pekáreň

Vlastnosti produktu Ratanová záhradná záhrada Nový vonkajší nábytok Prútené kreslo Široké použitie
To vyhralo& rsquo; t rozobrať alebo padlí vo vlhkom prostredí. PE ratan je navrhnutý tak, aby vyzeral ako pravý ratan a tiež v rôznych farbách. Najdôležitejšie je, že PE je syntetický materiál, ktorý má hodnotu vysokého stupňa recyklácie. Je to ohľaduplné k životnému prostrediu. Vďaka vlastnostiam hustoty kovového hliníka je&veľmi ľahký. Hliníková trubica je dostatočne silná na to, aby bola namáhaná a namáhaná. Btw, prichádza v inom štýle, aby vyhovoval požiadavkám rôznych miest.
14.jpg

Najnovšie správy
Vyrobený z vysoko kvalitného PE ratanu, ľahko sa udržiava a je ľahký. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.
3.jpg

Hot Tags: Vonkajšie stoličky Set moderný dizajn, výrobcovia, na mieru, veľkoobchod, nákup, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like