Vonkajšie bistro stôl a stoličky Nábytok Set

Jednoduché ručné tkanie nábytku exportovať od roku 2007, trvá na tvorbe a kvalite. Vitajte nás kontaktovať pre hotel, vonkajšiu reštauráciu, kávu, bistro alebo iné projekty.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Pre vonkajšie alebo vo dverách bistro, bistro svetla sú zvyčajne tmavé a polychromatické. Vonkajšie bistro stoly a stoličky zvyčajne dva kusy stoličiek a stôl; farba je hnedá alebo čierna.


outdoor bistro chairs

Položka č.E1187
Dimenzie46*58*89cm
N.W.3,5 kg
Balíka11 ks/zásobník
MateriálHliníková rúrka a PE ratan

Ak je to pouličné bistro, malé bistro set je dobrou voľbou. Hliníková ratanová alebo hliníková textylénová stolička so špeciálnym výhľadom a tkanie dizajn.

bistro chairs

OPohostinstvá nábytok, väčšinu času závisí na výzdobe štýlu a mestskej kultúry. Výhľad na budovy hotela je pre ľudí na ocenenie, pre vnútorné. Ľudia budú venovať väčšiu pozornosť nábytku a detailné dekorácie. Nemyslíme si, že existuje viditeľná medzera medzi vnútorným nábytkom a vonkajším nábytkom. Táto stolička so svetlou farbou a ratanom je podobná okrúhlemu. V porovnaní s plochým ratanom bude tento druh okrúhleho ratanu mäkší. V prípade, že hotelová izba je svetlo-farebný štýl, bude to dobrá voľba, aby toto kreslo na balkóne. Dve stoličky s okrúhlym stolom, stolová noha starožitného štýlu a svetelná stolová dostka. Šálka kávy, prečo by sme mali vymedzovať sú vonkajší nábytok alebo vnútorný nábytok? Stoličky a stôl na kávu a prestávku. To je bude vonkajšie bistro stoličky všetky rovnaké.

small bistro set

Hot Tags: vonkajšie bistro stôl a stoličky nábytok set, výrobcovia, na mieru, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadne

Vyšetrovanie

You Might Also Like