Vonkajšie bistro stoličky a stôl

Vonkajšie bistro reštauračné stoličky a stolné francúzske bistro kreslo je druh PE ratanového nábytku. Bistro stoličky, vynikajúce tradíciou a modernou výzdobou reštaurácie alebo kaviarne, môžu zákazníkom poskytnúť pohodlné sedenie a zábavu. Ako výrobca bistro stoličiek máme skúsenosti s ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajšie bistro stoličky a stôl

Francúzske bistro kreslo je druh ratanového nábytku z PE. Bistro stoličky, vynikajúce tradíciou a modernou výzdobou reštaurácie alebo kaviarne, môžu zákazníkom poskytnúť pohodlné sedenie a zábavu. Ako výrobca bistro stoličiek máme skúsenosti s výrobou vonkajších bistro stolov a stoličiek už viac ako desať rokov. A čo viac, nesmierne sa zameriavame na detaily produktu, ktoré zaručia našim zákazníkom dobrú kvalitu.

Predstavenie produktu vonkajších bistro reštauračných stoličiek a stolov

Vonkajšie bistro stoličky do každého počasia sú vyrobené z PE ratanu, výhľad je podobný skutočnému ratanu, ale v porovnaní s prírodným ratanom bude PE ratan odolnejší a stabilnejší. Pekný práškový lak zaisťuje hladký a lesklý povrch. Naša továreň na bistro stoličky má nové zariadenie na práškové lakovanie, inými slovami, bude k dispozícii veľká aktualizácia celého nášho zariadenia, chceme vám poskytnúť ten najlepší produkt. Na záver, povrchová úprava ručne s viac kreatívne.

Položka modelu

E7086

popis

Vonkajšie bistro stoličky a stôl

Rozmer (cm)

47*59*89

Čistá hmotnosť (kg)

3.5

Detailný materiál

Kamencová trubica dia28 * 1,5 mm,

plochý ratan 13 * 1,3 mm,

bambusový vzhľad

balíček

Štandardné exportné balenie: Židle sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú stoličky pokryté papierom Kraft a nepremokavým plastovým vreckom. Vybavený konzolou na kolesá pre pohyb.
Funkcia produktu a použitie vonkajších bistro reštauračných stoličiek a stolov

Bambusový vzhľad je vlastnosťou, ale môžeme dodať aj iný vzor. Bambusové línie so silným dotykovým pocitom. Celý prášok je šetrný k životnému prostrediu. Stali sme sa nielen známym dodávateľom bistro stoličiek, okrem toho sme veľkoobchodom s bistro stoličkami a poskytujeme svoje výrobky po celom svete.

Táto stolička je medzi spotrebiteľmi obľúbená pre svoju jedinečnú farbu. Dá sa kombinovať do špeciálneho vonkajšieho bistro set nábytku. Tieto robustné stoličky sú tiež štýlové a skladné na jednoduché skladovanie.

Hot Tags: vonkajšie bistro reštauračné stoličky a stôl, výrobcovia, na mieru, veľkoobchod, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like