Sada čiernych moderných jedálenských stoličiek

Jedálenská stolička prispôsobená výrobcom pre reťazec Hospitality, Catering. Vitajte veľkoobchod, maloobchod alebo distribútor kontaktujte nás.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

modern dining chairs

Položka čE1109A
rozmer47*56*84
N.W.3,4 kg
balíček11ks / stoh
materiálHliníková trubica a PE ratan

Jedálenská stolička s farebným dizajnom alebo jednoduchým dizajnom, ktorá vyhovuje rôznym miestam, ako napríklad stravovanie v škole

Alebo nemocnica, ak sa jedná o školu, napríklad univerzitu, farba bude teplá, béžová, svetlohnedá, často sa vyberá, okrúhly jedálenský set s dvoma alebo štyrmi stoličkami a okrúhly stôl. Štúdium na univerzite, školský dvor je miestom na štúdium a tiež miestom, kde sa žije, nadväzuje priateľstvo. Ak je na strednej škole, nájdete farebnejšiu stoličku na strednej škole, modrú stoličku, červenú stoličku, zelenú stoličku, jedálenskú stoličku s čiernou a bielou. Bez ohľadu na univerzitu alebo strednú školu sú populárne moderné jedálenské stoličky.

black dining chair

Jedálenská stolička je stohovateľná, balíček je stohovaný a zabalený papierom, je tu koliesko s rámom, uľahčujúce jeho premiestňovanie a prepravu. Ak kupujete jedálenskú stoličku pre vonkajšiu alebo vnútornú kaviareň, reštauráciu alebo bistro prvýkrát, je čierna jedálenská stolička bezpečnou voľbou.

round dining table set

Hot Tags: čierna moderná jedálenská stolička stolná sada, výrobcovia, na mieru, veľkoobchod, nákup, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like