Stohovanie hliníkových stoličiek Aplikácia vonkajšieho reštaurátorského nábytku

Stohovanie hliníkových stoličiek Vonkajší Reštaurácia Nábytok Aplikácia Hliníková stolička, hliníková reštaurácia stoličky. Židle sú vyrobené z hliníkovej rúrky a dreva. Hrúbka 1,5 mm hrúbky hliníkovej trubice. Preglejkové sedadlo a chrbát, táto stolička je vhodnejšia na použitie vonku. Gril nábytok alebo ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stohovanie hliníkových stoličiek Aplikácia vonkajšieho reštaurátorského nábytku

Hliníková stolička, hliníková reštaurácia. Židle sú vyrobené z hliníkovej rúrky a dreva. Hrúbka 1,5 mm hrúbky hliníkovej trubice. Preglejkové sedadlo a chrbát, táto stolička je vhodnejšia na použitie vonku. BBQ nábytok alebo vonkajšia reštaurácia. V porovnaní s prírodným teakom, poly drevo s lepšou antikoróznou, vodotesnou funkciou odolnou voči UV žiareniu.

Stohovanie hliníkových stoličiek Aplikácia vonkajšieho reštaurátorského nábytku

Modelová položka E1045
popis Francúzske tkaniny stoličky vonkajšie vnútorné svadobné nábytok
Rozmer (cm) 56 * 58 * 86
Čistá hmotnosť (kg) 3.5
Detailný materiál kamenec, sedadlo a chrbát
balíček Štandardné balenie pri vývoze: Stoličky sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú židle zakryté papierom Kraft a nepriepustným plastovým vreckom. Vybavený držiakom kolies pre pohyb.
40HQ Loading Capacity 1200pcs
používanie Pláž, záhrada, terasa, bistro, vonkajšia reštaurácia, vonkajšia kaviareň, open-air bar, ulica pekáreň

25.jpg


Funkcia výrobku Stohovanie hliníkových stoličiek Reštaurácia vonkajšie použitie nábytku

Odlievaný hliníkový terasový nábytok je vyrobený z jednotlivých kusov z kovu zvarených dohromady. Stolička ponúka kombináciu sily, pretože je odolná voči poveternostným vplyvom a odolnosť proti hrdzi. A krása. Z dôvodu elegantného prevedenia liateho hliníka. Tieto dve vlastnosti sú to, čo z hliníkových hliníkových terás nábytku všeobecne žiaduce.


Najnovšie správy
Dúfame, že náš produkt by mohol lepšie slúžiť ľuďom. Konečný vývoj vonkajšieho nábytku si vyžaduje postupné miešanie vnútorných a vonkajších priestorov a multifunkčných materiálov.
Ide o nový koncept nábytku, ktorý zahŕňa nové riešenie do vízie ľudí.

2.jpg

Hot Tags: stohovanie hliníkových stoličiek vonkajšie reštaurácie nábytok aplikácie, výrobcovia, na zákazku, kúpiť, zľavy, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like