Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajšia vnútorná aplikácia

Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajšia vnútorná aplikácia

Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajší interiér Aplikácia Vonkajšia reštaurácia retro, nazývame tiež starožitné stoličky. Farba tlače sa riadi príkladom starovekého nábytku. Hladká linka a zručne vytesaná kvetinová technológia, Retro a moderná v blízkosti umenia. Retro vonkajší nábytok z hliníka ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajšia vnútorná aplikácia

Vonkajšia reštaurácia retro, nazývame tiež starožitné stoličky. Farba tlače sa riadi príkladom starovekého nábytku. Hladká linka a zručne vytesaná kvetinová technológia, Retro a moderná v blízkosti umenia. Retro vonkajší nábytok hliníkové kreslá robia stále viac a viac ľudí cítiť krásu Retro a aby ľudia chcú vedieť viac o retro nábytku.

Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajšia vnútorná aplikácia

Táto hliníková stolička je vhodná na použitie v kaviarni v retro štýle av reštaurácii alebo záhrade v záhrade

Modelová položka E7115
popis Retro stoličky Divadelný nábytok Vonkajšia vnútorná aplikácia
Rozmer (cm) 54 * 57 * 89
Čistá hmotnosť (kg) 3.5
Detailný materiál Všetok hliník
balíček Štandardné balenie pri vývoze: Stoličky sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú židle zakryté papierom Kraft a nepriepustným plastovým vreckom. Vybavený držiakom kolies pre pohyb.
40HQ Loading Capacity 1200pcs
používanie Pláž, záhrada, terasa, bistro, vonkajšia reštaurácia, vonkajšia kaviareň, open-air bar, ulica pekáreň

16.jpg


Produktová vlastnosť Retro chairs divadelného nábytku Vonkajšia vnútorná aplikácia

Pri výbere správneho záhradného nábytku je ťažké s mnohými dostupnými možnosťami. Nájdenie správnej hliníkovej stoličky pre vás bude závisieť od niekoľkých faktorov, vrátane toho, akú údržbu sa snažíte vložiť a aký typ hľadania sa snažíte dosiahnuť.


模板2.jpg


Najnovšie správy
Modulárna konfigurácia umožňuje množstvo kombinácií výšky a farby. "Z jednej jednoduchej balkónovej steny po veľký obvod," Využite priestor na nábytku.

4.jpg

Hot Tags: retro stoličky divadelný nábytok vonkajšie vnútorné aplikácie, výrobcovia, prispôsobené, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like