Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita

Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita Hliníkové kreslo, hliníková záhradná stolička. Stolička je vyrobená z hliníkového rámu a polyamelového sedadla a chrbta. Bez ramena má stolička väčšiu zaťažiteľnosť. V porovnaní s hliníkovou stoličkou s ramenom, použitie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita

Hliníkové kreslo, hliníková záhradná stolička. Stolička je vyrobená z hliníkového rámu a polyamelového sedadla a chrbta. Bez ramena má stolička väčšiu zaťažiteľnosť. V porovnaní s hliníkovou stoličkou s ramenom bude použitie hliníkovej stoličky flexibilné. Medzitým sa ľahko udržiava.

Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita

Modelová položka E7303
popis Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita
Rozmer (cm) 56 * 58 * 86
Čistá hmotnosť (kg) 3.5
Detailný materiál kamenec, sedadlo a chrbát
balíček Štandardné balenie pri vývoze: Stoličky sú zabalené do bavlneného papiera Pearl. Po stohovaní budú židle zakryté papierom Kraft a nepriepustným plastovým vreckom. Vybavené držiakom kolies pre pohyb.
40HQ Loading Capacity 1500pcs
používanie Pláž, záhrada, terasa, bistro, vonkajšia reštaurácia, vonkajšia kaviareň, open-air bar, ulica pekáreň

25.jpg


Charakteristika produktu Reštaurácia Hliníkové kreslá Vonkajší nábytok Hotel Beach Resort Dobrá kvalita
Hliníková stolička je ľahká a odolnejšia ako ostatné kovy. Je veľmi dlhá, bez hrdze. Ľudia budú s najväčšou pravdepodobnosťou mať hliníkové sedenie. To sa zvyčajne dokončuje práškovou náterovou farbou, ktorá je tiež veľmi odolná. Hliníkový nábytok potrebuje veľmi malú údržbu, aby sa zachovala ich životnosť.

Najnovšie správy
V budúcnosti je ďalším trendom pre záhradný nábytok je 100% priateľský rozvoj vodného a oleo odpuzujúceho liečenia. Potrebujeme zlepšiť schopnosť protipovodňovania vonkajšieho nábytku, najmä pre vonkajší verejný nábytok.

2.jpg

Hot Tags: reštaurácia hliníkové stoličky vonkajší nábytok hotel plážový rezort dobrá kvalita, výrobcovia, na mieru, kúpiť, zľava, hromadné

Vyšetrovanie

You Might Also Like