Vitajte na Foshan Nanhai Ľahký exteriérový nábytok, Ltd Dôveryhodný exteriérový nábytok


about-us2_01.jpg


Jednoduchosť založil v auguste 2007 pán Xia v okrese Lishui v meste Nanhai v meste Foshan. Predtým pán Xia pracoval viac ako 10 rokov v priemysle záhradného nábytku. V roku 2004 postavil výrobnú základňu pre holandskú zmluvnú nábytkársku spoločnosť Alu-light v meste Qingyuan, čo mu umožnilo získať veľa skúseností s riadením továrne na zmluvný hliníkový nábytok. Nakoniec si za pomoci priateľov a zákazníkov vybudoval vlastnú továreň Ease Outdoor Furniture.

Vonkajší nábytok Ease Outdoor je určený na výrobu záhradného nábytku s hliníkovým rámom, PE ratanom a textlénom. V sortimente nájdete ručne tkané hliníkové ratanové kreslá, hliníkové texové stoličky a stoličky. Všetky sú vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie, ako sú reštaurácie, kaviarne, pouličné reštaurácie, stolovanie pod šírym nebom, záhrada, terasa, bar, plážové letoviská, hotelový balkón a všetky oddychové miesta.   Sme veľmi zruční v prevedení bambusového vzhľadu. Teraz sme investovali ďalšiu výrobnú linku --- hliníkový high-end nábytok (kreslá a kreslá).

Po stálom vývoji po mnoho rokov, zlepšovaní kvality našich výrobkov a rozširovaní našej výrobnej kapacity sme priniesli rôzne moderné vybavenie, napríklad automatické stroje na ohýbanie rúrok.

about-us2_02.jpg


Aby sme mohli naďalej vylepšovať vzhľad dreva a povrchovú úpravu bambusu, postavili sme v našej dielni na práškové lakovanie automatickú lakovaciu linku a vysokorýchlostný recyklačný stroj. Naša značka striekacích pištolí je Gema, vyrobená vo Švajčiarsku. Naše práškové lakovacie zariadenie je lídrom v priemysle. Všetky tieto hardvérové zariadenia vedú naše náterové remeslá na popredné miesto celého priemyslu.

about-us2_03.jpg


Medzitým sme na základe požiadavky vlády nedosiahli žiadne vypúšťanie odpadových vôd ani žiadne znečistenie výfukovými plynmi. Sme kvalifikovaný podnik v oblasti ochrany životného prostredia.

Ako vieme, výrobcovia vonkajšieho nábytku potrebujú hojných pracovníkov, pretože montáž tkania a textílie sa musí vykonávať ručne, preto ich nemožno dokončiť strojmi. EASE má veľa zručných pracovníkov, čo je ďalšia výhoda EASE OUTDOOR. Máme dosť objednávok, aby naši pracovníci mohli pracovať celý rok. Naopak, v niektorých malých továrňach sú pracovníci väčšinou dočasní. V hlavnej sezóne máme takmer 200 pracovníkov a mohli by sme ročne vyrobiť viac ako 300 kontajnerov vysokej kvality.

about-us2_04.jpg


Na všetky výrobky predávané spoločnosťou EASE OUTDOOR poskytujeme dvojročnú záruku. Používame 6061 štandardný hliník a prášok na natieranie s UV odolnosťou. Tieto materiály sú dosť dobré pre zložité a premenlivé vonkajšie prostredie. Ak má zákazník špeciálnu požiadavku, môžeme použiť aj tigerový povlak. Potom prútie používame značku Wintech. V závislosti od situácie by sme v prípade potreby mohli ponúknuť prútenú záruku 5 rokov. Textilná poduška je vodeodolná a odolná proti UV žiareniu. Značku Sunbrella môžeme tiež použiť, ak zákazník potrebuje kvalitné vankúše.

about-us2_05.jpg


Balenie je ďalšou dôležitou súčasťou; Všeobecne platí, že stoličky, ako je tento

about-us2_06.jpg

Máme veľa modelov, ktoré prešli testom EN581, Medzitým prešlo ISO9001. Kvalitný produkt je základným kameňom spoločnosti, ktorá rastie.

about-us2_08.jpg


Každý rok vyvíjame nové modely a ukážeme ich na výstavách. Veľtrh Spoga je každý september najdôležitejšou výstavou. Uplynulo šesť rokov, začalo sa na stánku s rozlohou 12 metrov štvorcových, potom sme každý rok vydávali na 24㎡, 40㎡, 64㎡ a pokračovali. Last Spoga, mali sme stánok s viac ako 100 than. Veríme, že v budúcnosti budeme silnejší a profesionálnejší. Okrem veľtrhu Spoga sme sa zúčastnili aj medzinárodného veľtrhu nábytku v Šanghaji a CIFF.

about-us2_06.jpg

Srdečne vítame zákazníkov, ktorí navštívia náš stánok. Sme veľmi za vaše cenné návrhy, aby sme mohli byť lepší a lepší. V centre mesta Foshan sme otvorili novú kanceláriu pre export a rozšírili sme náš obchodný tím, aby sme našim zákazníkom mohli poskytovať efektívnejšie a profesionálnejšie služby.

about-us2_07.jpg

S vývojom rokov EASE OUTDOOR sa zmenil z jednoduchého výrobcu OEM na závod ODM. V blízkej budúcnosti ukážeme viac nášho originálneho dizajnu. Tešíme sa na vašu pozornosť a tiež vítame, že s nami spolupracujú aj výnimoční dizajnéri. Veríme, že hlboko, originálny dizajn, vysoká kvalita a profesionálny servis sú základnými kameňmi neustáleho vývoja pre budúci EASE OUTDOOR.